ויזה לארה"ב - דגשים

עם המסמכים הדרושים עבור השגת ויזה לארצות הברית נמנים בראש ובראשונה טופס הויזה D160 וכן שאלון מיוחד המתפרסם באתר שגרירות ארצות הברית.
טופס ויזה לארה"ב D160 הוא טופס הבקשה הרגיל עבור מבקשי ויזה לארה"ב.
מכיוון שהטפסים והשאלון מתפרסמים בשפה האנגלית וגם זמן המענה עליהם מוקצב, מומלץ להיעזר בשירותי אתר VISAFORM על מנת להקל על התהליך ולקצרו.
אנו ב – VISAFORM מציעים להכין עבורכם את הטפסים שהוזכרו. עיקר העבודה מתמקדת בשאלון שגרירות ארצות הברית שתורגם במיוחד עבורכם על ידי מומחי VISAFORM.
השאלון של VISAFORM , בהיותו כתוב בעברית, קריא ונוח למשתמש וכן מגדיל את הסיכוי למענה מהיר ונטול טעויות.
בכל מקרה, אם תזדקקו לעזרה במילוי השאלון, צוות VISAFORM יעמוד לרשותכם בכל שאלה ובקשה, וזאת עשרים וארבע שעות ביממה.
מבחינת התהליך מול VISAFORM, עליכם פשוט למלא את השדות בעמוד הבית של האתר. עם תום המילוי ייפתח מסך נוסף המוביל למילוי השאלון בעברית ושאר הטפסים הנחוצים עבור השגת ויזה לארה"ב.
במידה ותיתקלו בבעיות במהלך מילוי השאלון או אפילו כבר בעמוד הבית, אתם מוזמנים להיעזר בנציג האתר.
השלב הבא לאחר מילוי השאלון והטפסים הוא קביעת ריאיון בשגרירות האמריקאית. מטרת הריאיון הינה לוודא שנסיעתכם תימשך לזמן קצר בלבד למטרת טיול או בילוי , ואין המדובר כאן בנסיעה ארוכת טווח לצורך השתקעות או הגירה.
חשוב לציין שטרם הריאיון יש להכין מסמכים נוספים, אותם יש לצרף לטפסים ולשאלון:
תמונות המבקש בגודל 5X5 אשר צולמו על רקע לבן ואשר שטח פני המצולם מכסה מחצית מן התמונה, דרכון אשר תוקפו יספיק לחצי שנה לפחות לאחר שרגלכם דרכה על אדמת ארה"ב, וכן קבלה על תשלום אגרה עבור הבקשה עבור ויזה לארה"ב.
מבקשי ויזה לארה"ב שכירים יצטיידו באישור מעסיק לגבי חזרתו של העובד למקום העבודה עם תום הנסיעה ומשך זמן הנסיעה שהוסכם. כמו כן על שכירים להצטייד בשלושה תלושי משכורת אחרונים.
על מבקשי ויזה לארה"ב עצמאיים להמציא רישיון עסק ואישור רואה חשבון לגבי פרטים שונים הנוגעים לעסק כמו ותק ורווחים.