ויזה לארה"ב - שאלות נפוצות

בקרב מבקשי ויזה לארצות הברית עשויות להתעורר שאלות שונות.
על מנת לקבל מענה מהיימן המתבסס על מידע בדוק, תוכלו להיכנס לאתר VISAFORM המעניק מידע לגבי כל התהליך של הוצאת ויזה לארצות הברית – עד הפרט האחרון (ראיון במשרדי שגרירות ארצות הברית).
כך למשל בעניין המסמכים הנדרשים להוצאת ויזה לארצות הברית, עלתה שאלה בקשר לטופס הבקשה עבור ויזה לארצות הברית; מבקשת ויזה לארצות הברית נדרשה למלא פרטים בקשר לויזה קודמת. אולם באין זו ברשותה יותר, לא ידעה המבקשת מה לרשום בתאריך הוצאת ויזה קודמת ודרכון קודם.
צוות VISAFORM המליץ במקרה זה לעדכן תאריך משוער ובלבד שלא יקרה מצב של התעלמות מויזה קודמת – דבר העשוי חלילה להתפרש כאי אמירת אמת.
עוד בעניין הטפסים, מבקשת ויזה לארצות הברית נתקלה במצב בו עליה למלא יעד מבוקש ושמות אנשי קשר. אולם, באין היא עדיין מעודכנת בקשר לאלו, לא ידעה כיצד לענות.
אנשי VISAFORM , שעבורם אמינות היא מעל לכל, המליצו גם כאן לדבוק באמת. באופן זה, יש לציין בפשטות DO NOT KNOW לגבי יעדי טיול שטרם נקבעו. לגבי אנשי קשר - אם הכוונה להתאחסן בבית מלון ולא אצל מארחים , יועצי VISAFORM הציעו לרשום HOTELS במשבצת אנשי הקשר.
דוגמה נוספת הינה התלבטות בקשר לשינוי שם בטופס ויזה לארצות הברית; מבקשת ויזה לארצות הברית שנישאה לא מכבר עדכנה את שם משפחתה בדרכון החדש. עם זאת, בויזה התקפה אשר בדרכון הישן, עדיין מופיע שם המשפחה הקודם. השאלה היתה האם יש לטרוח ולשנות את שם המשפחה גם בויזה.
צוות VISAFORM הרגיע וענה שהעניין החשוב בטופס ויזה לארצות הברית הינו התוקף ולא שם המשפחה, כך שניתן לטוס לארצות הברית עם שני הדרכונים, כולל זה הישן הכולל ויזה בתוקף.
חוץ ממידע ומענה על שאלות שאינו כרוך בתשלום, אתם מוזמנים להיעזר בשירותים החשובים שנותנים ב - VISAFORM בכל הקשור למילוי הטפסים והשאלון עבור הוצאת ויזה לארצות הברית;
מאחר ואלו המקוריים מופיעים באנגלית ועשויים לסבך את התהליך ואף לגזול זמן מיותר, ניתן לענות על המסמכים בעברית דרך אתר VISAFORM. בנוסף, יעזרו לכם נציגי החברה בקביעת ריאיון בשגרירות האמריקאית.
מבחינת העלות, עבור קביעת ריאיון והכנת טפסים ייגבו 149 ₪ לאדם ובנוסף אגרה של תשעים וחמישה שקלים לבודד או משפחה מדרגה ראשונה עד חמש נפשות.