ויזה לארה"ב - אשרת כניסה

ויזה לארה"ב הינה אותה אשרת כניסה למדינה המגיעה לאדם שאין בידו דרכון אמריקאי. ויזה לארצות הברית  מעניקה אפשרות להיכנס כתייר לשטח ארה"ב. מכאן, שאלו מכם שהינם בעלי אזרחות ישראלית בלבד, או שאין לכם אזרחות נוספת מרשימת המדינות האירופאיות שאזרחיהן מורשים לטוס לארה"ב, יצטרכו לבקש ויזה לארה"ב.
כאן המקום לציין שאין הקלות לקשישים או תינוקות, כך שהחזקת ויזה לארה"ב נדרשת מבני כל הגילאים.
עם זאת, תהליך הוצאת ויזה לארה"ב עשוי להיות איטי ומסורבל, במיוחד אם החלטתם לענות על אותו שאלון באנגלית המופיע באתר שגרירות ארצות הברית ונדרש מכל מבקש ויזה לארה"ב.
עניין השאלון עשוי להיות נושא כאוב , הן בשל האילוץ לענות על שאלון צפוף ומרובה שאלות בשפה זרה והן בשל מסגרת הזמן המלחיצה הקצובה לעונה על השאלון.
בדיוק במקום הזה נכנסת VISAFORM לתמונה; לא זו בלבד שאתר החברה מציע את שאלון השגרירות בעברית, יתרון נוסף הוא שנציגי VISAFORM עומדים לרשותכם בכל שאלה המתעוררת הן במילוי השאלון והן בטפסים אחרים.
חשוב לציין שהטיפול המסור של VISAFORM כולל גם עזרה בקביעת הריאיון האישי בשגרירות או בקונסוליה, ואם עסקנו כבר בריאיון – כאן ישמח צוות VISAFORM להדריך אתכם בכל המסמכים שעליכם להציג בעת הריאיון וכן בכל שאלה הקשורה אליו.
בדרך זו, אם למשל נפלה טעות במילוי הטופס של קביעת הריאיון, תוכלו להיעזר בצוות
VISAFORM . הנציגים ידונו בכל מקרה לגופו, ואם יראו צורך, אף ימליצו להתחיל את תהליך הבקשה עבור ויזה לארה"ב מחדש.
כך קרה למשל כאשר מבקש ויזה לארה"ב החזיק בידו תמונה לא עדכנית בעת קביעת הריאיון אך המציא דרכון תקף עם תמונה שהיא כן מעודכנת לקראת הריאיון.
הוא פנה ל - VISAFORM, וכאן הומלץ להתחיל את התהליך מראשיתו כולל קביעת מועד חדש לריאיון בשגרירות ארה"ב.
אין צורך להתרגש מריאיון זה; המטרה היא לאמת את מטרת נסיעתכם, ולכן, בין היתר תידרשו להמציא טפסים המאמתים מטרה זו, ובעיקר – להוכיח שאין בכוונתכם להגר לארה"ב והבקשה עבור ויזה לארה"ב היא למטרת נסיעה קצרת טווח בלבד.