ויזה לארה"ב - מילוי טופס בקשה

בעבר הוצאת ויזה לארצות הברית נעשתה באמצעות סוכנות הנסיעות.
כיום הנהלים השתנו והשגת ויזה לארה"ב כבר מזמן אינה עניין של מה בכך. הוצאת ויזה לארה"ב הפכה לתהליך מסורבל למדי עת החלו להנהיג במדינה זו תקנות מחמירות לגבי המבקרים בשטחה לאור אירועי ספטמבר 2001.
באופן זה, מתחילה הוצאת ויזה לארה"ב בכניסה לאתר שגרירות ארצות הברית על מנת להוציא את המסמך DS160. בהמשך יש למלא את השאלון ואת טפסי הבקשה ובהמשך קובעים ריאיון בשגרירות ארה"ב.
עלות השלבים הללו 22 דולר.
מיקום הריאיון נקבע לפי מחוז מגוריו של המבקש; תושבי רוב אזורי הארץ המבקשים ויזה לארה"ב יוזמנו לריאיון בשגרירות ארה"ב בתל – אביב.
לעומתם, מבקשי ויזה לארה"ב שהינם תושבי ירושלים וההתנחלויות וכן תושבי הגדה המערבית ורצועת עזה, יתבקשו לסור לקונסוליית ארה"ב בירושלים.
הכרחי שהריאיון עבור הוצאת ויזה לארה"ב יהיה מתואם מראש ושהוא יבוצע רק לאחר מילוי השאלון והטפסים. כמו כן יש להמציא עבור הריאיון מסמכים המוכיחים שמטרת הנסיעה הינה קצרת טווח.
את הריאיון עבור ויזה לארה"ב ניתן לקבוע באתר שגרירות ארה"ב או באתר VISAFORM.
אולם עזרה בריאיון הינה רק אחד מייעודי VISAFORM . הרעיון אותו מובילה החברה הינו תרגום של טפסי הבקשה עבור ויזה לארה"ב וכן תרגום השאלון המופיע באתר השגרירות האמריקאית.
דרך אתר VISAFORM ניתן לענות על אלו בעברית ולחסוך את המענה באנגלית – תהליך שאינו רק מייגע אלא גם עשוי לפתוח פתח לטעויות ואי הבנה, ובכך טומן בחובו סיכון לפגיעה בבקשה עבור ויזה לארה"ב.
בדרך זו, הינכם מוזמנים למלא את הטפסים והשאלון בעברית באתר VISAFORM . לאחר השלמתם של אלו, יבדקו העובדים המסורים של VISAFORM את הנתונים . במידת הצורך יצרו עמכם קשר על מנת לבצע תיקונים או השלמות.
לאחר הכנת כל הטפסים לצורך הוצאת ויזה לארה"ב יישלחו אלו על ידי צוות האתר בדואר אלקטרוני או בדואר ישראל.
כמו כן ישמחו אנשי VISAFORM לתאם עבורכם מועד לריאיון בשגרירות ארה"ב בתל אביב או בקונסוליה האמריקאית בירושלים – תלוי היכן אתם מתגוררים. בצוות VISAFORM יעשו הכל על מנת למלא את הטפסים והשאלון ללא רבב וכמו כן לקבוע את הריאיון במועד המוקדם ביותר.
התשלום עבור השירות של VISAFORM הינו 149 ₪ לדרכון
הגבייה תיעשה באמצעות האתר המאובטח או נציג האתר שייצור עמכם קשר עם תום התהליך .