ויזה לארה"ב - מה להכין

הזמן המשוער עבור השגת ויזה לארצות הברית  עשוי להימשך בין חודש לארבעה חודשים, ולכן מוטב כי כל המעוניין בהוצאת ויזה לארה"ב יחל בתהליך מוקדם ככל האפשר.
השלב הראשון בהוצאת ויזה לארה"ב הוא כניסה לאתר שגרירות ארה"ב על מנת להוציא מסמכים שונים; הראשון שבהם הוא מסמך השאלון DS160.
באופן רגיל, עליכם לענות על השאלון ולמלא את הטפסים באנגלית. אך זאת כאמור – באופן רגיל. אנו ב-VISAFORM חושבים באופן מעט שונה ולפיכך מציעים לכל המעוניין בהשגת ויזה לארה"ב למלא את הטפסים באופן ידידותי יותר.
הכוונה לכך שהמענה לשאלון ולשאר המסמכים ייעשה בשפה העברית.
אתר VISAFORM עשוי לחסוך מכם זמן מיותר, שכן מילוי הטפסים באנגלית , בעיקר עבור אלו מכם שאינם דוברי אנגלית רהוטה עלול להימשך זמן רב אם אתם למשל, זקוקים לתרגום או נתקלים בטעויות.
גורם נוסף המכביד על התהליך הוא שמילוי השאלון המקורי באתר השגרירות האמריקאית מוגבל בזמן. באופן זה, מי שלא הספיק לסיים את השאלון בזמן שהוקצב, ייאלץ להתחיל למלאו מראשיתו.
כל אלו נחסכים מכם במידה ותחליטו להיעזר בשירותי VISAFORM עבור הוצאת ויזה לארה"ב; מילוי הטפסים דרך האתר הוא בעברית, ולאחר מכן מובטחת לכם בדיקה על ידי הצוות המיומן של VISAFORM. בדיקה אשר מטרתה למלא פערים או שאלות שלא נענו, להשלים נתונים וכן לבדוק טעויות. הדבר מכריע ביותר שכן אי מילוי הטפסים כהלכה עשוי לגרור עיכוב ואפילו דחייה של הוצאת ויזה לארה"ב.
חשוב לציין שעבור ויזה לארה"ב יש אמנם חשיבות גבוהה לשאלון ולטפסים חשובים הם אין להקל ראש בשאר המסמכים והפריטים שיהיה צורך לצרף לראיון במשרדי שגרירות ארצות הברית עבור הוצאת ויזה לארה"ב;
בין היתר תצויין קבלה על האגרה ששילמתם עבור בקשת ויזה לארה"ב , מסמכים המפרטים את כוונת הטיסה, שלושה תלושי משכורת אחרונים, אישורי מעסיק ואישור על נכסים ואישור מרואה חשבון במידה והינכם בעלי עסק.
הפריטים הנוספים כוללים דרכון תקף ושתי תמונות בגודל מיוחד שרוחבן ואורכן הינם חמישה סנטימטרים.